Vészjósló felhívást tett közzé Youtube-csatornáján Beer Miklós nyugalmazott váci püspök, aki a teremtett világ megmentésére, a szerényebb életre és a hívő ember felelősségének felismerésére hív bennünket. “Egymás után érnek bennünket olyan élmények, amelyek elgond...
"Még mindig nem elég, hogy felébredjünk? Mi kell még, hogy rádöbbenjünk arra, hogy az Istentől kapott világért felelősök vagyunk? De ami még fontosabb, hogy felelősök vagyunk egymásért is."
Görgess tovább!
A baloldal olyan rossz intellektuális állapotban van, hogy nem nagyon értették meg Orbán Viktor tusnádfürdői előadását…
Feri nehezen viseli a meleget, vagy a Klári eldugta a bárszekrény kulcsát..a jég is elfogyott. Nagy a nyomás mostanában, (nem bukott, meg ilyesmi.. ). Készülünk