Szinte napi szinten összefutok olyan emberekkel, akiket a társadalom valamilyen formában igazán meggyötört. Ilyenkor elgondolkodom, hogy vajon mi emberek miért ártunk egymásnak? Miért nem tudjuk önzetlenül és a múltbeli sérelmek felhánytorgatása nélkül a jót tenni embertársainkkal?
/posztok.hu

(Ha nekünk anno sikerült a matek, akkor lehetetlen hogy nektek ne menjen
)



Bernát Benjámin

