Toroczkai - Magyar Péter csörte
,,Amikor meglátta a csoportunkba tartozó gyulafehérvári érsek atyát, felderül az arca, megvitattuk, hogy mennyi közös van bennünk magyarokban és lengyelekben, hogy Petőfi milyen jó költő volt és azért Bem apó sem volt semmi! Megbeszéltük, hogy „lengyel-magyar két jó barát”, én pedig rávágtam, hogy „Polak, Węgier, dwa bratanki”, majd elbúcsúztunk egymástól."
❤️
/posztok.hu


️

️
Csak kijött abból a bizonyos kecsapos üvegből...
Orbán Viktor barátait és Donald Tuskot fogadta Gödöllőn Magyar Péter a V4-csúcson. Elemzés öt pontban!

