Helyére került 🫶🇭🇺🇭🇺❤️ köszönjük
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza #mindenszarhívők…
Szerintetek jó vagy rossz a szívhangrendelet? Rengeteg izgalmas kérdést teszünk majd fel jövő pénteken Székely János római katolikus és Fekete Károly református püspöknek!
Részletek az eseményről kommentben, gyertek, legyünk újra együtt a 777 OFFLINE-on!
/posztok.hu

️

Most őszintén! Olyat mint MP aki a parlamentből is cirkuszt csinált minek hívnának?
️
️Már a látszatra sem adnak: a Telex riportere kikapcsoltatta a kamerát, amikor a Zsolti bácsi-ügy került szóba!